Forum Sojuszu Asylum, serwera Underground MU

Forum Sojuszu Asylum, serwera Underground MU


#1 2011-10-25 12:28:22

 DAViDOFF

GM -HEROES-

10214660
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2011-10-11

Jak napisać poprawne podanie? - WSKAZÓWKI

Witam Poniżej znajduję się poprawnie wpełnione podanie o przyjęcie do gildii HEROES. Proszę o postępowanie wg. poniższego schematu.



IMIĘ: Dawid

WIEK: 27 lat

NICK W GRZE: DAViDOFF

STAŻ W MU: oj będzie ok 10 lat, pamiętam wersję 1.01e+ ^^

KIM GRASZ, KIM CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?: gram sumonerem i mam na chwilę obecną 39rr, jest to moja główna postać

ILE CZASU SPĘDZASZ ONLINE?: no tutaj się pochwalę Spędzam dość dużo czasu w grze, bo mogę sobie na to pozwolić ^^ Gram prawie w każdej wolnej chwilii, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku. Czasem jestem online, ale to nie oznacza, że jestem przy kompie (wiadomo o co chodzi ^^), swój czas poświęcam również rodzinie

DLACZEGO CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ?: Słyszałem, że panuje w Waszej gildii fajna atmosferka i grają w niej fajni ludzie, z kilkoma miałem okazję porozmawiać w grze. Szukam poważnej gildii z poważnymi graczami i nie mam tutaj na myśli wymaksowanych graczy tylko ogarniętych ludzi, z którymi będę mógł miło spędzić czas przed ekranem komputera expiąc zarazem swojego sumka

KILKA SŁÓW O SOBIE: No to tutaj nie będę się za bardzo wypowiadać, poznacie mnie w grze Tak w skrócie: jestem osobą miłą i życzliwą, lubię pomagać innym. Mam spore doświadczenie w MU, więc mogę się przydać w gildii (trochę odbiegam od tematu, ale to nic ^^) Nie jestem chamskim gówniarzem, który wprowadza chaos i zgorszenie - napewno się na mnie nie zawiedziecie. Tyle o mnie, reszta jak mnie przyjmiecie, hihi (^^. )


PS. Kolory zostały użyte tylko i wyłącznie w celu zwrócenia Twojej uwagi na poszczególne pytania i odpowiedzi - nie sugeruj się tym i nie koloruj posta


Jak mamy być grzeczni, skoro jak byliśmy mali, to oglądaliśmy Tarzana, który chodził półnago. Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy. Pinokio kłamał. Alladyn był złodziejem. Batman jeździł 320kmh. Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami. Papaj palił fajki i miał pełno tatuaży. Pacman biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki od których dostawał energii. Bolek i Lolek oraz Tola, żyli w trójkącie. Żwirek i Muchomorek byli parą. A Pan Kleks czytał poradniki Młodego Zielarza... (^^. )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgończy polski opinie busy Holandia herozerobohaterzy4ever