Forum Sojuszu Asylum, serwera Underground MU

Forum Sojuszu Asylum, serwera Underground MU


#1 2011-12-25 03:35:45

 Crev

Moderator

2726697
Call me!
Skąd: Pomorskie W-wo
Zarejestrowany: 2011-12-25
Nick z forum UG.: lei13d
Nick z gry.: Crev/MorgulSun/XeNoX
WWW

Podanie o sojusz

Witam serdecznie cały sojusz Asylum w imieniu moim, jak i całego składu Imortal



Na serwerze Underground możecie mnie spotkać głównie pod nickiem Crev, jednak dla większej części graczy znany jestem jako Morgulec. Na obecną chwilę mam 196rr. Moja historia Mu sięga czasów gry na X-World, gdzie poznałem część graczy z Asylum.



Gildia jest nowa, powstała zaledwie kilka dni temu. Zapewne część z was jest ciekawa dlaczego odszedłem ze starej @. Mogę tylko powiedzieć, że pewna osoba(Nick zachowam dla siebie) pozwalała sobie na dużo więcej niż powinna i była wręcz bezkarna.. Zaraz po mnie odszedł Xero, którego znam już kilka ładnych lat i postanowiliśmy otworzyć coś swojego. Na chwilę obecną mamy tylko 7 osób, lecz jest całkiem mocna grupa. W dniach przyszłych spróbujemy ściągnąć kilku graczy w nasze progi. Nie będą to Low rr gracze, próg do rekrutacji ustalimy po skończeniu prac nad forum.



W naszym składzie są ludzie pomocni, którzy nie zostawią sojusznika w potrzebie. Myślę też, że można się z nami dogadać na każdy temat. Gramy głównie wieczorami po pracy/szkole, bo wiadomo, że to ważniejsze niż nolife przed komputerem. To czy jesteśmy dobrym kandydatem na sojusznika to już nie nam oceniać, zrobicie to sami. Jeśli chodzi o siłę naszej Gildii to myślę, że dajemy radę i będziemy mogli pomóc w zabawie jaką jest CS, pomimo tego, że nie raz pokazaliście że dajecię radę.



Szukając sojuszu kierowaliśmy się tym, żeby można było pożartować spamując po nocach na chacie sojuszu, oraz razem pokazywać kto jest górą na Cs. Mnie i Xero może już znacie i wiecie że da się z nami porozmawiać chyba o wszystkim. Nie szukamy kłutni i mam nadzieję że zawsze będzie panował między nami pokój.

Na koniec mogę dodać tylko, że czekamy na rozpatrzenie podania(nalepiej pozytywne^^) oraz zaprosić was na nasze forum, które jest jeszcze w fazie budowy, ale staramy się je udoskonalać w miarę możliwości.



Link do forum: Klik
Link do podglądu naszej skromnej ekipy: Klik


Istnieć by Walczyć
                                    Walczyć by Wygrać
                                                                           Wygrać by Zaistnieć

Offline

 

#2 2011-12-25 12:37:19

 jaga4ever

Wredny Brat !

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-07-24
Nick z forum UG.: jaga4ever
Nick z gry.: Borzydar / Niezlapupa

Re: Podanie o sojusz

forum troche ubogie w razie czego chyba i tak bedzie trzeba zrobic dzial na naszym , dlamnie nikt niepodpadl osobiscie z waszego skladu (przynajmniej nie pamietam) jeżeli reszta moich szanownych kolegow niewidzi przeciwskazań to ja też..
a w jakiej gild byliście?????
ktos z was ma postacie w innych gild??

Offline

 

#3 2011-12-25 12:38:06

 imcio

Kozo wUadny ! ;3

2225496
Skąd: Chojnow
Zarejestrowany: 2011-07-05
Nick z forum UG.: imadeush
Nick z gry.: imcio

Re: Podanie o sojusz

No dobra widze ze ekipa spi jeszcze albo kaca leczy ^^ to ja napisze tak: jako podstawowe pierwsze pytanie jest pokaz ss swojego konta.


W Asylum wychowany z Asylum rozjebie wszystkie bramy !!!

KIEDY ZACZYNAMY GRE MYŚLIMY CO DZIŚ NAS CZEKA?? PO CHWILI ODPOWIADAMY: WALKA!!
LECZ I TAK DLA NAS LICZY SIE TYLKO: ZGRANIE WIARA NADZIEJA PRZYJAZN.

Offline

 

#4 2011-12-25 13:03:30

 Fonfel

Gracz Asylum

3853501
Skąd: Sokołów Podlaski
Zarejestrowany: 2011-07-03
WWW

Re: Podanie o sojusz

jak dlamnie troche malo was... ale jakosc nie idzie z iloscia:D Wiec  ja jestem na OP.

Offline

 

#5 2011-12-25 13:05:33

 imcio

Kozo wUadny ! ;3

2225496
Skąd: Chojnow
Zarejestrowany: 2011-07-05
Nick z forum UG.: imadeush
Nick z gry.: imcio

Re: Podanie o sojusz

malo nie malo patrz jakie rr xD


W Asylum wychowany z Asylum rozjebie wszystkie bramy !!!

KIEDY ZACZYNAMY GRE MYŚLIMY CO DZIŚ NAS CZEKA?? PO CHWILI ODPOWIADAMY: WALKA!!
LECZ I TAK DLA NAS LICZY SIE TYLKO: ZGRANIE WIARA NADZIEJA PRZYJAZN.

Offline

 

#6 2011-12-25 13:10:39

 Magic_pl

Gracz Asylum

31619696
Skąd: Siennica Nadolna
Zarejestrowany: 2011-10-11
Nick z forum UG.: rafalus20
Nick z gry.: Magic_pl,DarkElite

Re: Podanie o sojusz

Witam
1.Jak już mamy być sojem to mamy mieć wszyscy 1 forum.
2.Po drugie progu nie trzeba ustalać jak mniejszy rr to do akademi dojdzie ,liczy się aby był aktywny i ogarnięty.
Pozatym im nas więcej tym lepiej więc Op.


http://img10.imageshack.us/img10/6034/fdffb.jpg

Offline

 

#7 2011-12-25 13:18:52

 bob1965

Gracz Asylum

Skąd: Sokolka
Zarejestrowany: 2011-10-19
Nick z forum UG.: bob1965
Nick z gry.: bob65,crimson,Buka,waterboy,Ru
WWW

Re: Podanie o sojusz

szanowni koledzy sa za to ja przeciw!!!      hehe zartowalem OP!


Prawdziwy przyjaciel to ktos do kogo mozesz zadzwonic o 3 nad ranem i powiedziec:"Jestem w wiezieniu w Meksyku" a on na to:"Nic sie nie martw zaraz tam bede."

Offline

 

#8 2011-12-25 13:39:25

 czarny

Moderator

4354031
Skąd: wlkp
Zarejestrowany: 2011-09-01
Nick z forum UG.: czarny
Nick z gry.: czarnowidz,Akroleina,Anoreksja

Re: Podanie o sojusz

Hmmm...
Hmmm..
Z Crevem się chyba spotkałem na testach s6 ;p
Jeep is coming back?^^ Tyle, że Ognisty jest nadal w Shadows
Można spróbować, chociaż mi się nie podoba styl Dziqa, który bardzo lubi pokazywać, że ma wymogi na spocie DziQuSkA jest w Akilian
Z tym trzeba też coś zrobić, nie zapomnij ;p
Damy wam trochę czasu na ogarnięcie tematu, później się jeszcze będę wypowiadał (o ile mnie nie zakneblują xD)

Pozdrawiam.


http://allegro.mzar.pl/signature.jpg

Offline

 

#9 2011-12-25 14:05:45

 imcio

Kozo wUadny ! ;3

2225496
Skąd: Chojnow
Zarejestrowany: 2011-07-05
Nick z forum UG.: imadeush
Nick z gry.: imcio

Re: Podanie o sojusz

ze jaka akademie? ^^ asylum 2 jest na alty nie akademia ^^ co to Pan Kleks ^^

//[czarny]
Skończyły mi się piegi, odsyp trochę ^^


W Asylum wychowany z Asylum rozjebie wszystkie bramy !!!

KIEDY ZACZYNAMY GRE MYŚLIMY CO DZIŚ NAS CZEKA?? PO CHWILI ODPOWIADAMY: WALKA!!
LECZ I TAK DLA NAS LICZY SIE TYLKO: ZGRANIE WIARA NADZIEJA PRZYJAZN.

Offline

 

#10 2011-12-25 15:36:30

 Xero

Imortal

7160504
Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2011-12-24
Nick z forum UG.: Xero
Nick z gry.: Xero, Lomzyniak

Re: Podanie o sojusz

Myślę, że jako AGM i współzałożyciel Gildii mogę odpowiedzieć na wasze pytania.
Wiec tak, byliśmy w Skorpionach.
Jesli chodzi o postacie w innych @ to Ognisty dziś prawdopodobnie do nas dołączy. Z DziQ porozmawiam i postaram się wyjaśnić.
Jeśli chodzi o ss z konta Creva to jeśli nie on sam, to osobiście zaraz wrzucę.

Edit:
SS konta Crev'a
http://i44.tinypic.com/2s8pixl.jpg

Ostatnio edytowany przez Xero (2011-12-25 15:44:00)

Offline

 

#11 2011-12-25 15:54:16

 Morkan

Jam Bojowy.

10049383
Skąd: Za górami za lasami....
Zarejestrowany: 2011-11-01
Nick z forum UG.: MorkanWilk
Nick z gry.: Morkan

Re: Podanie o sojusz

Nie mam pytan jestem za OP


http://c.wrzuta.pl/wi8027/dcf111a2001deca04ef83ecd/sygnaturka

Offline

 

#12 2011-12-25 19:26:19

Aizen

Dziadek.

Zarejestrowany: 2011-06-27
Nick z forum UG.: Aizen
Nick z gry.: Aizen

Re: Podanie o sojusz

Czekajcie, nie macie pytan??
Przeciez to jest 2 graczy +po 3 konta. Cala gildia duze rr. Lomzyniaku znamy sie, nie wiem jak sytuacja u Ciebie od czasow gdy Twoi znajomi wbili do bazy warn / ban na XW.
Z Tomczanem dzis dyskutowalem, w temacei dziqa, ktory jak moze nie wiecie zapomni o swoim miejscu w gildii i soju, po czym obrazi sie i wyjdzie.
Zastanawiam sie gdzie ten niebieski kolor, ktory ostatnio widzialem w pre-vision stronki Wasze/forum.

My to malo tajemnic mamy, ale Ty cos duzo. Zaskoczcie mnie i TY Lomzyniaku, co o mnie zapomniales w tym podaniu i Ty Dziqu.

Chcecie tworzyc z nami historie czy parodie z wojtkiem?


BTW. Ze mna nie ma bezkarnosci, a o tym powiedza Ci juz zainteresowani. Tu jest dosc twarda reka, ale bardzo duzo luzu. Granice zartow sa bardzo dalekie, co nie znaczy ze nie upomni ktos z naszego zarzadu sojuszu.

Pozdrawiam.

Offline

 

#13 2011-12-25 20:01:11

 Xero

Imortal

7160504
Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2011-12-24
Nick z forum UG.: Xero
Nick z gry.: Xero, Lomzyniak

Re: Podanie o sojusz

Drogi Aizenie, nie przypominam sobie, żeby któryś z moich znajomych dostał bana na xw, bo sam dobrze wiesz, że dobiłem tam tylko marne 37rr, po czym konto się kurzyło nieużywane.  Oczywiście mogę się mylić, ale mam nadzieję, że mi przypomnisz który z moich znajomków dostał bana na xw..

Offline

 

#14 2011-12-25 20:04:27

 Crev

Moderator

2726697
Call me!
Skąd: Pomorskie W-wo
Zarejestrowany: 2011-12-25
Nick z forum UG.: lei13d
Nick z gry.: Crev/MorgulSun/XeNoX
WWW

Re: Podanie o sojusz

Jeśli chodzi o skład Guild, to są to 4 osoby a nie 2.. Co do dzika to myślę, że wystarczy z nim porozmawiać żeby wyjaśnić wiele spraw, które może rozwieją twoje obawy. Nie rozumiem do końca o jakie tajemnice Ci chodzi.. Pośmiać się można ale bez przesady, bo sojusz ma być czymś w rodzaju rodziny. Tam było to zrobione w ten sposób, że było śmiesznie czasami, lecz kilka osób było bezkarnych i robiły co chciały. Jeśli chodzi o tworzenie historii to kto wie, może akurat zgramy się na tyle, że będziemy w sojuszu kilka ładnych lat   X-w to zupełnie inny serwer, lecz te same osoby pod innymi nickami na UG więc wydaje mi się że szacunek między nami pozostanie.

PS. Pamiętajmy, że ludzi świętych nie ma
pzd.Imortal


Istnieć by Walczyć
                                    Walczyć by Wygrać
                                                                           Wygrać by Zaistnieć

Offline

 

#15 2011-12-25 23:18:57

 Calipso

Magda

Zarejestrowany: 2011-07-25

Re: Podanie o sojusz

To może po prostu wejdziecie do ktorejs z naszych gildii, skoro sa u was 4 osoby?

Offline

 

#16 2011-12-26 01:27:51

 Crev

Moderator

2726697
Call me!
Skąd: Pomorskie W-wo
Zarejestrowany: 2011-12-25
Nick z forum UG.: lei13d
Nick z gry.: Crev/MorgulSun/XeNoX
WWW

Re: Podanie o sojusz

Jeśli bym uważał ze chce dołączyć do Guild to bym  złożył  podanie w innym kontekście
Wiem ze siły i mocy na pewno nabiorę z czasem lecz potrzeba mi go...}
GM Guild na xw bylem prze 2lata i osiągnięciem 15-20mc przekazałem ja dalej i nadal istnieje wiec wydaje mi się ze sprawdzę się jako GM


Istnieć by Walczyć
                                    Walczyć by Wygrać
                                                                           Wygrać by Zaistnieć

Offline

 

#17 2011-12-26 05:15:34

 Erni

Gracz Asylum

20459857
Call me!
Skąd: Wincentów/Krasnystaw
Zarejestrowany: 2011-07-03
Nick z forum UG.: Rover
Nick z gry.: Erni93/Rover/Zakazany

Re: Podanie o sojusz

Pod Jakimi Nickami Na X-W Grałeś ?


"I taką wodą być co nawilży Twoje wargi . Uwolni kąciki ust gdy przyłożysz je do szklanki .
I czarną kawę zmieni w płyn kiedy dni skute lodem, A kiedy z nieba poleje się żar poczęstuje chłodem .
I taką wodą być, a nie tą co żałośnie całą noc w gardle pali ogniem.."

Offline

 

#18 2011-12-26 08:25:27

 Magic_pl

Gracz Asylum

31619696
Skąd: Siennica Nadolna
Zarejestrowany: 2011-10-11
Nick z forum UG.: rafalus20
Nick z gry.: Magic_pl,DarkElite

Re: Podanie o sojusz

Jeśli będziemy mieć wspólne forum to ja nic przeciwko.


http://img10.imageshack.us/img10/6034/fdffb.jpg

Offline

 

#19 2011-12-26 12:32:00

 Crev

Moderator

2726697
Call me!
Skąd: Pomorskie W-wo
Zarejestrowany: 2011-12-25
Nick z forum UG.: lei13d
Nick z gry.: Crev/MorgulSun/XeNoX
WWW

Re: Podanie o sojusz

Grałem na xw pod nickiem MorgullMG prowadziłem Guild Pierw Elite później zmieniona nazwa na Parante


Istnieć by Walczyć
                                    Walczyć by Wygrać
                                                                           Wygrać by Zaistnieć

Offline

 

#20 2011-12-26 12:57:22

 zuza

Gracz Asylum

Zarejestrowany: 2011-07-01

Re: Podanie o sojusz

Hmmmm, ja napiszę tak, może się nie zna , bo w sumie nie muszę, prawda?
Ale do żadnego z nich nic nie mam, nikt z nich na odcisk mi nie nadepnął.
Ja jestem za OP
Pozdrawiam.

Offline

 

#21 2011-12-26 15:00:07

 TupTup;*

Małe Wredne ];->

3927629
Call me!
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-27
Nick z forum UG.: Tupotek
Nick z gry.: Walkiria/Wasabi/Boolion/Tutek

Re: Podanie o sojusz

No więęęęc.
Ogólnie byłabym na tak bo Znam i Damiana i Stasia z xw jeszcze i bardzo ich lubię.
Ale... Nie widzi mi się jakoś bycie w gildii z Ognistym. Z 2 powodów.
1 ma postać w Shadows.
2 Jakoś sobie nie wyobrażam żebyśmy mieli w składzie kogoś kto składa skargi na swoich ludzi z soja. Robienie ss kanału soja i udpianie swoich dla mnie jest czymś nie do przyjęcia. My takie sprawy załatwiamy między sobą...
Od razu uprzedzam że kojarzę u Ognistego już kilka takich sytuacji. Np. Kiedy Blur (jak jeszcze byliśmy w Shadows wszyscy) coś naskrobał, a Ogień publicznie na forum wypowiedział się ze jest za ukaraniem go Oo (mimo że nic Ognistemu nie zrobił Oo)
Wszyscy wiemy jakie mamy żarty i nigdy nie udawaliśmy że jesteśmy normalni ^^ Nie wyobrażam sobie sytuacji w której Jeep złoży skargę na kogoś od nas. U nas liczy się zgranie i jedność... Nie chcę abyśmy musieli bać się wyrażac swojego zdania na kanale soja i bać się że Ognik kogoś z nas zesessuje i pójdzie na forum...
Mimo mojej całej sympatii do was Robaczki niestety z Ognistym w składzie jestem na nie. :<


'' I mówią mi że nie mam już czasu,
i mówią mi wciąż, mówią mi cały czas..
Głupio mi że nie mam już czasu,
Lecz lubię to wciąż, lubię to cały czas.. ''

Offline

 

#22 2011-12-26 15:07:58

 StaryPszczelarz

ManioTomkoPlamko*;

3668970
Call me!
Skąd: masz moje jogi?!
Zarejestrowany: 2011-07-03
Nick z forum UG.: PSZCZELARZ
Nick z gry.: Crucifixed, PaniczTom,zlomiarz
WWW

Re: Podanie o sojusz

Ognistego akysz na zbity pyszczek i wtedy mozna dyskutowac, bo z nim w skladzie nu nu. Konfiturki do słoika a nie do zakładu psychiatrycznego. Nam trzeba pigułek na głowe a nie dżemora :> Tak wiec dla jasności i po ludzku - Wywalcie ognistego to jestem za

Offline

 

#23 2011-12-26 15:15:05

 imcio

Kozo wUadny ! ;3

2225496
Skąd: Chojnow
Zarejestrowany: 2011-07-05
Nick z forum UG.: imadeush
Nick z gry.: imcio

Re: Podanie o sojusz

nom i ognisty sapal wczoraj i sapal takze swiety nie jestes ^^ z tego co tu widac


W Asylum wychowany z Asylum rozjebie wszystkie bramy !!!

KIEDY ZACZYNAMY GRE MYŚLIMY CO DZIŚ NAS CZEKA?? PO CHWILI ODPOWIADAMY: WALKA!!
LECZ I TAK DLA NAS LICZY SIE TYLKO: ZGRANIE WIARA NADZIEJA PRZYJAZN.

Offline

 

#24 2011-12-26 15:28:53

 bob1965

Gracz Asylum

Skąd: Sokolka
Zarejestrowany: 2011-10-19
Nick z forum UG.: bob1965
Nick z gry.: bob65,crimson,Buka,waterboy,Ru
WWW

Re: Podanie o sojusz

ja kuurwa nie nawidze konfitur i nie mam zamiaru uwazac na slowa na @@ takie samo moje zdanie jak Malej Wrednej


Prawdziwy przyjaciel to ktos do kogo mozesz zadzwonic o 3 nad ranem i powiedziec:"Jestem w wiezieniu w Meksyku" a on na to:"Nic sie nie martw zaraz tam bede."

Offline

 

#25 2011-12-26 15:49:03

 Crev

Moderator

2726697
Call me!
Skąd: Pomorskie W-wo
Zarejestrowany: 2011-12-25
Nick z forum UG.: lei13d
Nick z gry.: Crev/MorgulSun/XeNoX
WWW

Re: Podanie o sojusz

Wiec co Martynko i Tomku uważacie ze ogien to konfitura tak?? a według mnie zrobił tak jak uważał za słuszne nie pomagały słowa powstrzymania, upomnienia, to sprawa poszła dalej...
Nie ma co się bać szczerego wypowiadania na soj leczy kulturalnego^^ ... chyba nie  myślisz przecież ze ktoś bezpodstawnie zacznie kogoś  ss-owac i nie wstawia na forum, a co do poważnych pocisków i obraz na własną osobę to wiesz... 
Sam posiadam pokaźna zbieraninę ss gracza z soja za obrazę i ss trafiły do GM Soja i jego GM Guild usłyszałem słowa: to tylko gra; On ma prawo nie możesz mu nic zrobi , nie możesz wstawić skargi^^ ponad 20slowan obraza
Skarga nie trafiła na forum to tylko dla tego ze nie chce mu banować postaci lub nie umiem wstawić po prostu^^
Według mnie się mylicie co do Ognia a po zatem po rozkręceniu Guild postać by przeniósł do Im
pzd.Imortal


Istnieć by Walczyć
                                    Walczyć by Wygrać
                                                                           Wygrać by Zaistnieć

Offline

 

#26 2011-12-26 17:46:48

 TupTup;*

Małe Wredne ];->

3927629
Call me!
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-27
Nick z forum UG.: Tupotek
Nick z gry.: Walkiria/Wasabi/Boolion/Tutek

Re: Podanie o sojusz

Stasiu. Nie wnikam kto i za co go obraża, ale takie rzeczy my załatwiamy we własnym gronie.
I nie wnikam jak działają inne soje i co inni gm Ci mówili. U nas jak ktoś przegina to dostaje po uszach.
I nie trafia do mnie Twoje tłumaczenie. Np. Ta sytuacja którą Ci przytoczyłam nie dotyczyła wtedy jego osoby i co więcej w odwołaniu na forum ug wtrącił się nie proszony i bez potrzeby...
Takie włażenie w tyłek gm, że dobrze zrobili że kogoś zbanowali jest nie zbyt fajne. ^^

Nie mam ochoty zobaczyć na forum jak pisze że jest za zbanowaniem mnie, Tomka, imcia, Erniego czy kogokolwiek od nas i od naszych Herousiaków...
Ja po jego czynach wywnioskowałam wtedy że nie czuł się jednym z nas więc dlaczego teraz miałoby być inaczej ?

Nikt od nas nie robi ss na swoich. Bo nikt z nas nie czuje się na tyle urażony żartami żeby je wząć na serio. Z resztą nasze spiny na soju nie trwają dłużej niz 10 min i nie sieja fermentu dłużej niż na kilka h ^^
Mamy ciężkie żarty, często przeklinamy na soju i jeszcze cześciej nasze rozmowy kończą się na dupie albo jeszcze czymś mniej 'wybrednym'.

Dlatego uważam że Jeep nie nadaje się do nas. Nie wiem jak zareaguje na żarty o mużynach, żydach, jakichś obrzydlistwach i dziadostwach jakie lecą na soju. Często walimy sobie nawzajem z bani, tylko po to żeby sobie za chwile powiedzieć jak bardzo się loffciamy...
Jak mamy gorsze dni to nie udajemy na soju że jesteśmy szczęśliwi. Czasem drapiemy się i kopiemy po dupach... Dla siebie jesteśmy jak duża rodzina... I nie mówię tu tylko o Asylum, a o całym naszym soju. Akurat dobraliśmy się jak w korcu maku...

Tak u nas jest i żadne upomnienia Ognika tego nie zmienią, tak samo jak z resztą my nie wyrzucimy nikogo za to że ma takie a nie inne 'czarne' poczucie humoru.

I nie mów mi ze go w cale nie znam bo byłam z nim kilka msc w jednym soju, i kilka w jednej gildii.
Nie mówie że jest taki straki czy inny. Po prostu nie pasuje do nas, a ja przez to że poczuje się przez jakiś żart urażony i weźmie je na serio nie chcę mieć rozpadu soja czy bana kogoś z moich przyjaciół.


'' I mówią mi że nie mam już czasu,
i mówią mi wciąż, mówią mi cały czas..
Głupio mi że nie mam już czasu,
Lecz lubię to wciąż, lubię to cały czas.. ''

Offline

 

#27 2011-12-26 17:54:07

 czarny

Moderator

4354031
Skąd: wlkp
Zarejestrowany: 2011-09-01
Nick z forum UG.: czarny
Nick z gry.: czarnowidz,Akroleina,Anoreksja

Re: Podanie o sojusz

Wiesz co, Ognisty naprawdę jest osobą, która lubi pokazywać, jak wiele od niego zależy. Po prostu tak jest. Poza tym zobacz, wczoraj tak bronił dobrego imienia Shadows a teraz sam chce wyjść od nich bokiem po cichutku.


http://allegro.mzar.pl/signature.jpg

Offline

 

#28 2011-12-26 17:57:20

 imcio

Kozo wUadny ! ;3

2225496
Skąd: Chojnow
Zarejestrowany: 2011-07-05
Nick z forum UG.: imadeush
Nick z gry.: imcio

Re: Podanie o sojusz

5. W Gildii sprawy zwiazane z kultura osobista ustala GM. Moze to robic w porozumieniu z jej czlonkami, co nie zmienia faktu, ze GM jest w Gildii wladza najwyzsza, sam decyduje o czlonkostwie poszczególnych graczy w gildii, jego decyzje, jak zwykle, sa ostateczne i podlegaja dyskusji jedynie, gdy wyrazi taka wole.


W Asylum wychowany z Asylum rozjebie wszystkie bramy !!!

KIEDY ZACZYNAMY GRE MYŚLIMY CO DZIŚ NAS CZEKA?? PO CHWILI ODPOWIADAMY: WALKA!!
LECZ I TAK DLA NAS LICZY SIE TYLKO: ZGRANIE WIARA NADZIEJA PRZYJAZN.

Offline

 

#29 2011-12-26 18:24:49

 bob1965

Gracz Asylum

Skąd: Sokolka
Zarejestrowany: 2011-10-19
Nick z forum UG.: bob1965
Nick z gry.: bob65,crimson,Buka,waterboy,Ru
WWW

Re: Podanie o sojusz

TupTup;* napisał:

Stasiu. Nie wnikam kto i za co go obraża, ale takie rzeczy my załatwiamy we własnym gronie.
I nie wnikam jak działają inne soje i co inni gm Ci mówili. U nas jak ktoś przegina to dostaje po uszach.
I nie trafia do mnie Twoje tłumaczenie. Np. Ta sytuacja którą Ci przytoczyłam nie dotyczyła wtedy jego osoby i co więcej w odwołaniu na forum ug wtrącił się nie proszony i bez potrzeby...
Takie włażenie w tyłek gm, że dobrze zrobili że kogoś zbanowali jest nie zbyt fajne. ^^

Nie mam ochoty zobaczyć na forum jak pisze że jest za zbanowaniem mnie, Tomka, imcia, Erniego czy kogokolwiek od nas i od naszych Herousiaków...
Ja po jego czynach wywnioskowałam wtedy że nie czuł się jednym z nas więc dlaczego teraz miałoby być inaczej ?

Nikt od nas nie robi ss na swoich. Bo nikt z nas nie czuje się na tyle urażony żartami żeby je wząć na serio. Z resztą nasze spiny na soju nie trwają dłużej niz 10 min i nie sieja fermentu dłużej niż na kilka h ^^
Mamy ciężkie żarty, często przeklinamy na soju i jeszcze cześciej nasze rozmowy kończą się na dupie albo jeszcze czymś mniej 'wybrednym'.

Dlatego uważam że Jeep nie nadaje się do nas. Nie wiem jak zareaguje na żarty o mużynach, żydach, jakichś obrzydlistwach i dziadostwach jakie lecą na soju. Często walimy sobie nawzajem z bani, tylko po to żeby sobie za chwile powiedzieć jak bardzo się loffciamy...
Jak mamy gorsze dni to nie udajemy na soju że jesteśmy szczęśliwi. Czasem drapiemy się i kopiemy po dupach... Dla siebie jesteśmy jak duża rodzina... I nie mówię tu tylko o Asylum, a o całym naszym soju. Akurat dobraliśmy się jak w korcu maku...

Tak u nas jest i żadne upomnienia Ognika tego nie zmienią, tak samo jak z resztą my nie wyrzucimy nikogo za to że ma takie a nie inne 'czarne' poczucie humoru.

I nie mów mi ze go w cale nie znam bo byłam z nim kilka msc w jednym soju, i kilka w jednej gildii.
Nie mówie że jest taki straki czy inny. Po prostu nie pasuje do nas, a ja przez to że poczuje się przez jakiś żart urażony i weźmie je na serio nie chcę mieć rozpadu soja czy bana kogoś z moich przyjaciół.

AMEN!!!


Prawdziwy przyjaciel to ktos do kogo mozesz zadzwonic o 3 nad ranem i powiedziec:"Jestem w wiezieniu w Meksyku" a on na to:"Nic sie nie martw zaraz tam bede."

Offline

 

#30 2011-12-26 19:35:30

 Taurusek :*!

Użytkownik

7269747
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-12-09
WWW

Re: Podanie o sojusz

a ja powiem tak ;> fakt faktem Duszek potrafi sie zapedzic;> ale do kazdego trzeba miec inne podejscie bo nie wszyscy maja taki sam charakter o.O ja tam na przyklad lubie i dzika(Mariana) i duszka nic do nich nigdy nie mialem i nigdy nie mialem z nimi problemu a znam chlopakow juz troche od czasow wejscia do sunrise jak moj kumpel 1 wlasciciel Kosinek_kg mnie tam wkrecil;> to juz pare latek minelo i naprawde na moj gust niemam zastrzezen chociaz przyznam z crevem sie poprztykalismy ale chyba juz jest ok ;d(wiem wiem moja wina) xd
to chyba tyle;**

Tylko jest jeszcze ta kwestia ze Xero troche zbyt na powaznie bierze ta gre bo po ostatniej akcji na bramie stwierdzil fakt ze przyjedzie do mnie do kg mi najebac :> to tez troszke na moj gust przegiete zachowanie bez wzgledu na okolicznosci;> ale podalem adres wiec zobaczymy;>

Ostatnio edytowany przez Taurusek :*! (2011-12-26 19:37:26)

Offline

 

#31 2011-12-26 19:38:12

 imcio

Kozo wUadny ! ;3

2225496
Skąd: Chojnow
Zarejestrowany: 2011-07-05
Nick z forum UG.: imadeush
Nick z gry.: imcio

Re: Podanie o sojusz

ty wez z tymi buzialami gdzie indziej idz ^^


W Asylum wychowany z Asylum rozjebie wszystkie bramy !!!

KIEDY ZACZYNAMY GRE MYŚLIMY CO DZIŚ NAS CZEKA?? PO CHWILI ODPOWIADAMY: WALKA!!
LECZ I TAK DLA NAS LICZY SIE TYLKO: ZGRANIE WIARA NADZIEJA PRZYJAZN.

Offline

 

#32 2011-12-26 20:08:19

 Xero

Imortal

7160504
Call me!
Skąd: Łomża
Zarejestrowany: 2011-12-24
Nick z forum UG.: Xero
Nick z gry.: Xero, Lomzyniak

Re: Podanie o sojusz

Szczerze mówiąc Taurus spodziewałem się takiego posta od Ciebie, i w wcale się nie dziwię. Masz rację, czasem za bardzo biorę do siebie to co dzieje się w grze, ale przeważnie kończy się to tylko na słowach. Stanąłem jak dobrze wiesz w obronie swojego byłego sojusznika, a potem przeniosło się to między wiele osób i wyszła gruba awantura Na razie mówię Peace, bo myślę, że i tak się dogadamy a z czasem będziemy tylko wspominać tą chorą akcję śmiejąc się przy piwie na zlocie lub po prostu na chacie. Tyle ode mnie

Offline

 

#33 2011-12-26 21:14:34

 Taurusek :*!

Użytkownik

7269747
Skąd: Kołobrzeg
Zarejestrowany: 2011-12-09
WWW

Re: Podanie o sojusz

hm no spk :> w koncu swieta sa ;> wiem ze stanales w obronie sojusznika wiele osob ze scorp to robi nie znajac sytuacji i to najwieksza zguba scorpionow:> ale mniejsza o to;> <pjona> i mam nadzieje ze bedzie zgoda :> wiem ze ja mam gowno za przeproszeniem do powiedzenia ale ja tam jestem na TAK:>  i imciu odpimpaj sie od moich buziakow!! :> ;**

Offline

 

#34 2011-12-26 21:56:18

 imcio

Kozo wUadny ! ;3

2225496
Skąd: Chojnow
Zarejestrowany: 2011-07-05
Nick z forum UG.: imadeush
Nick z gry.: imcio

Re: Podanie o sojusz

nom ty na OP jestes tak ogolnie ^^


W Asylum wychowany z Asylum rozjebie wszystkie bramy !!!

KIEDY ZACZYNAMY GRE MYŚLIMY CO DZIŚ NAS CZEKA?? PO CHWILI ODPOWIADAMY: WALKA!!
LECZ I TAK DLA NAS LICZY SIE TYLKO: ZGRANIE WIARA NADZIEJA PRZYJAZN.

Offline

 

#35 2011-12-27 00:28:46

 TupTup;*

Małe Wredne ];->

3927629
Call me!
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-27
Nick z forum UG.: Tupotek
Nick z gry.: Walkiria/Wasabi/Boolion/Tutek

Re: Podanie o sojusz

Zaraz mu sie op skończy to poleci ^^


'' I mówią mi że nie mam już czasu,
i mówią mi wciąż, mówią mi cały czas..
Głupio mi że nie mam już czasu,
Lecz lubię to wciąż, lubię to cały czas.. ''

Offline

 

#36 2011-12-27 01:24:42

BadBoy1910

Gracz Asylum

Zarejestrowany: 2011-07-12

Re: Podanie o sojusz

dobra ja na tak nie chce mi sie tych waszych wypowiedzi czytac jak mam beke z imciem i hala na @@


________________________________________________________________________________________

Bądź szczery, dupy nie liż

Offline

 

#37 2011-12-27 15:53:27

 Crev

Moderator

2726697
Call me!
Skąd: Pomorskie W-wo
Zarejestrowany: 2011-12-25
Nick z forum UG.: lei13d
Nick z gry.: Crev/MorgulSun/XeNoX
WWW

Re: Podanie o sojusz

Wiec widzę ze moje podanie wywołało dużą kontrowersji^^
nio niestety trzeba podjąć jakiś wyrok lub decyzje^^
Brzmi ona??


Istnieć by Walczyć
                                    Walczyć by Wygrać
                                                                           Wygrać by Zaistnieć

Offline

 

#38 2011-12-27 16:45:48

 Magic_pl

Gracz Asylum

31619696
Skąd: Siennica Nadolna
Zarejestrowany: 2011-10-11
Nick z forum UG.: rafalus20
Nick z gry.: Magic_pl,DarkElite

Re: Podanie o sojusz

Brzmi czekaj cierpliwie

//to dopisuję ja, czyli czarny xD
Mimo sympatii do Ciebie i tego, że nie mam nic do Xero (czyt. wiem, jaki jest Taurus^^) nie robię wielkich nadziei. Naprawdę nie wyobrażam sobie współpracy z Ognistym i Dziq, przynajmniej w dłuższej perspektywie, chociaz waszą dwójkę chętnie bym widział w sojuszu ;p


http://img10.imageshack.us/img10/6034/fdffb.jpg

Offline

 

#39 2011-12-27 20:29:11

Aizen

Dziadek.

Zarejestrowany: 2011-06-27
Nick z forum UG.: Aizen
Nick z gry.: Aizen

Re: Podanie o sojusz

bez wypowiedzi tomczana nie ma odpowiedzi.
decyzja? cierpliwosci. My cierpliwoscia na stale zapisalismy sie do historii serwera.
Teraz duma poszla do kieszeni i niebawem wracamy do zamku.

Offline

 

#40 2011-12-27 22:14:27

 TupTup;*

Małe Wredne ];->

3927629
Call me!
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-27
Nick z forum UG.: Tupotek
Nick z gry.: Walkiria/Wasabi/Boolion/Tutek

Re: Podanie o sojusz

Stasiu...
Dobrze wiesz jaki jest warunek. A co z nim zrobisz miałeś zdecydować sam i napisać.
Także to raczej my czekamy na Twój ruch.


'' I mówią mi że nie mam już czasu,
i mówią mi wciąż, mówią mi cały czas..
Głupio mi że nie mam już czasu,
Lecz lubię to wciąż, lubię to cały czas.. ''

Offline

 

#41 2011-12-28 00:05:58

ogień

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-27

Re: Podanie o sojusz

czarny napisał:

Wiesz co, Ognisty naprawdę jest osobą, która lubi pokazywać, jak wiele od niego zależy. Po prostu tak jest. Poza tym zobacz, wczoraj tak bronił dobrego imienia Shadows a teraz sam chce wyjść od nich bokiem po cichutku.

A więc mój drogi ja nie zamierzam się nigdzie ruszać z shadows to po pierwsze po drugie bronić ich będę
ponieważ nie zasłużyli na pisanie na nich za plecami jakiś bredni które insynuujesz z imciem.
Po trzecie moje zdanie jest takie że kultura i poszanowanie dla gracza się należy a osoba która nie szanuje drugiego nie zasługuje na szacunek z mojej strony a więc z tond te skargi. Jestem jaki jestem i nic i nikt
tego nie zmieni, nawet wy...  .

Offline

 

#42 2011-12-28 00:30:18

Aizen

Dziadek.

Zarejestrowany: 2011-06-27
Nick z forum UG.: Aizen
Nick z gry.: Aizen

Re: Podanie o sojusz

no coz. to jeszcze jestes daleki bardzo daleki od nauczenia sie "rozumienie"
a te bzdury jak mowisz o shadows, no przepraszam bardzo, juz bednar jest prawdziwszym prawnikiem niz to co piszesz.
Gowno zawsze zostanie gownem. Zdradzili i porzucili, ale to czas zweryfikowal, przegrali to. I gdzie ta legenda? Gdzie ta chwala? byla i nie wroci.

Ludzie ktorych tak bronisz w shadows to kto? krzys? czifek? a moze te pastuchy pokroju blura i jego pseudo ubakanej bandy? Nie mamy w zwyczaju sobie insynuowac, itp. Takze nic za ich plecami jak sam widzisz.

Badz powazny bo za takiego Ciebie mam, i chyba stwierdze mialem zaczne uzywac.

My zmienilismy bardzo wiele w sobie by zajsc tak daleko w tak krotkim czasie. WY zrobcie to samo.
Ten statek plynie do krain gdzie historia nie zostanie juz zmazana.
Dolaczcie do nas po naszemu lub prawie naszemu, a bedzie Wam dane o wiele wiecej niz zasmakowaly cienie.

Offline

 

#43 2011-12-28 00:50:55

ogień

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-27

Re: Podanie o sojusz

Ludzie ktorych tak bronisz w shadows to kto? krzys? czifek? a moze te pastuchy pokroju blura i jego pseudo ubakanej bandy? Nie mamy w zwyczaju sobie insynuowac, itp. Takze nic za ich plecami jak sam widzisz.

// Tak to czifek i krzyś i wielu innych moze nie graja ale za to stworzyli cos czego dlugo sie nei zapomni i do czego wam jeszcze daleko. Nie zamierzam sie tutaj kluci ale osiagnijcie to co oni i wtedy dopiero mozecie nas oczerniac

Offline

 

#44 2011-12-28 01:04:09

 imcio

Kozo wUadny ! ;3

2225496
Skąd: Chojnow
Zarejestrowany: 2011-07-05
Nick z forum UG.: imadeush
Nick z gry.: imcio

Re: Podanie o sojusz

mysmy juz dawno to osiagneli a nawet wiecej


W Asylum wychowany z Asylum rozjebie wszystkie bramy !!!

KIEDY ZACZYNAMY GRE MYŚLIMY CO DZIŚ NAS CZEKA?? PO CHWILI ODPOWIADAMY: WALKA!!
LECZ I TAK DLA NAS LICZY SIE TYLKO: ZGRANIE WIARA NADZIEJA PRZYJAZN.

Offline

 

#45 2011-12-28 05:51:29

ogień

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-27

Re: Podanie o sojusz

na szczescie marzenia w twoim wypadku nic nei kosztuja
a co do sojuszu to dzis wyjde z guild imortal wiec mnie juz nie biescie pod uwage

Ostatnio edytowany przez ogień (2011-12-28 05:52:24)

Offline

 

#46 2011-12-28 06:32:15

 bob1965

Gracz Asylum

Skąd: Sokolka
Zarejestrowany: 2011-10-19
Nick z forum UG.: bob1965
Nick z gry.: bob65,crimson,Buka,waterboy,Ru
WWW

Re: Podanie o sojusz

bo ty ognisty jestes jak jakis Boys band ladny,grzeczny,uczesany w garniturku pod krawacikiem a my jestesmy jak Slipknot czyli nie po drodze nam OOo!


Prawdziwy przyjaciel to ktos do kogo mozesz zadzwonic o 3 nad ranem i powiedziec:"Jestem w wiezieniu w Meksyku" a on na to:"Nic sie nie martw zaraz tam bede."

Offline

 

#47 2011-12-28 18:46:10

Aizen

Dziadek.

Zarejestrowany: 2011-06-27
Nick z forum UG.: Aizen
Nick z gry.: Aizen

Re: Podanie o sojusz

Dobra zakonczmy te dziwne widzi mi sie licytacje.

Powtarzam Ci to ognisty po raz ostatni. My ASYLUM osiagnelismy o wiele wiecej niz kiedykolwiek oni. Czy ty dalej tego nie widzisz? Namydlone oczka masz, ciepla woda i po problemie. Zyc trzeba tym co prawda, co mialo fakt, co zostalo spisane na kartach historii. Ideologii czas sie skonczyl juz dawno. Gadaliscie gadaliscie, gowno blur tez gadal i co? Teraz nei gra tylko w brode sie pluje "jednak sa elita". Ty tak powiedz, niech tak powie kazdy kogo tak bronisz. Udowodnij cos a nie znow uciekasz. Od kolejnej gildii sie odwaracasz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgończy polski opinie busy Holandia herozerobohaterzy4ever